Libra Biuro Rachunkowe

powstało w 2016 roku w Ozimku.  Podstawą mojej działalności jest wieloletnie doświadczenie w księgowości. Zajmuję się pełną obsługą przedsiębiorstw obejmującą usługi księgowe, rozliczenia podatkowe oraz kadry i płace. Moim klientom zapewniam pełen profesjonalizm oraz terminowość, dzięki czemu mają pewność, że dokumentacja jest prowadzona w sposób nie tylko rzetelny i szybki, ale i z uwzględnieniem optymalizacji podatków. 

Specjalizacja

W mojej działalności skupiłam się na obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw prywatnych, prowadzonych zarówno przez osoby fizyczne, spółki cywilne , jak i spółki prawa handlowego. Biuro Rachunkowe LIBRAprowadzi podatkowe książki przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz rozlicza klientów opodatkowanych w formie ryczałtu lub karty podatkowej. Wykonuję rozliczenia podatkowe i ZUS, sporządzam analizy finansowe, prowadzę sprawy kadrowo-płacowe, wyprowadzam zaległości. Korzystając z moich usług mogą Państwo liczyć na pełną księgowość prowadzoną zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami.

Nasi Klienci

Biuro Rachunkowe LIBRA obecnie prowadzi księgowość firm o różnych profilach działalności. Wśród naszych klientów znajdują się m.in.: firmy remontowo-budowlane, firmy produkcyjne, firmy handlowe hurtowe i detaliczne, firmy usługowe, oraz Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.Ostatnio do gronia moich klientów dołączyły również organizacje non-profitowe: stowarzyszenie oraz fundacja.